Виступи керівництва

20 листопада 2020, 11:37

21 листопада – День Гідності і Свободи – дата, що символізує цінності, за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати нині.

Попри різні політичні погляди, українці вміють об’єднуватись задля відстоювання основних цінностей. Їх прагнення свободи пробуджує гідність.

Докладніше >>
9 листопада 2020, 11:24

Шановні працівники закладів культури!

Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Докладніше >>
15 жовтня 2020, 10:01

День Захисника України є справжнім святом самовідданості і благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які також відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них.

Докладніше >>
9 липня 2020, 10:37

Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки. 

Докладніше >>
9 липня 2020, 10:30

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи визнані найвищою цінністю.

Докладніше >>