Прес-центр20 листопада 2020, 11:11

21 листопада – День Гідності і Свободи. Звернення голови райдержадміністрації Світлани Слюсарєвої

Шановні земляки!

         21 листопада – День Гідності і Свободи – дата, що символізує цінності, за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати нині.

Попри різні політичні погляди, українці вміють об’єднуватись задля відстоювання основних цінностей. Їх прагнення свободи пробуджує гідність.

Так було у 2004 році під час Помаранчевої Революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності, коли народ України вкотре довів, що має сильну волю, має право робити власний вибір, має здатність відстоювати свою свободу будь-якою ціною! 

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь.

Євромайдан – це про зміну свідомості українців й соціальну зрілість та відповідальність. Ті події змінили не тільки нашу історію, вони – живе нагадування, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави.

         Висловлюю вдячність тим, хто у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

         Низький уклін за мужність і героїзм учасникам антитерористичної операції, волонтерам, іншим патріотам, які відстоюють територіальну цілісність України.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

 

Голова Новопсковської

районної державної адміністрації                           Світлана Слюсарєва