Прес-центр1 грудня 2017, 15:12

Про стан соціальних виплат за листопад 2017 року

Про стан соціальних виплат за листопад 2017 року

     Управління фінансів повідомляє, що станом на 01.12.2017 року допомога сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасова державна допомога дітям виплачена за листопад в сумі 3 438,6 тис.грн. та допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»   профінансована в повному обсязі, в сумі 68,6 тис.грн.

     Видатки на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг  тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот становлять 90 514,2 тис грн.

      Видатки на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу за 11 місяців 2017 року становлять 188,6 тис.грн.

      Грошової компенсації особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги за звітний період 2017 року з районного бюджету  виплачено 169,0 тис.грн.