Прес-центр29 листопада 2017, 15:11

Проведено районний турнір з міні-футболу серед дівочих команд району

29 листопада 2017 року сектором молодіжної політики, фізичної культури та спорту Новопсковської  РДА спільно з відділом освіти Новопсковської РДА був проведений районний турнір з міні-футболу серед дівочих команд  району. Цього разу змагання турніру проводились одразу в двох місцях, так, 6 команд 6-9 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів  визначали кращих у спортивній у спортивній залі Писарівської ЗОШ І-ІІ ст. а 4 команди 6-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів змагалися у спортивній залі Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи. Всі команди демонстрували цікаву, безкомпромісну та дуже емоційну боротьбу, прагнучи виступити якнайкраще, гідно захистивши честь своєї школи. Всього під час турніру було зіграно 12 напружених ігор за результатами, яких серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів перше місце здобула – команда Риб`янцівської ЗОШ, друге - команда Новопсковської ЗОШ, третє місце – команда Новорозсошанської ЗОШ ст., а серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів призові місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда Писарівської ЗОШ, друге місце – команда Закотненської ЗОШ і третє виборола команда Осинівської ЗОШ № 1. Вітаємо переможців та призерів і бажаємо нашим юним футболісткам нових спортивних звершень!