Прес-центр10 cічня 2018, 16:01

Проведено тренінг для директорів та вчителів закладів загальної середньої освіти.

         З   09 по 10 січня 2018 року для директорів та вчителів закладів загальної середньої освіти на базі Новопсковської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ініціативи керівництва Європейського Союзу і Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках реалізації проекту «Вчимося жити разом» проведено тренінг, який спрямований на розвиток життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям і підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

       Учасники тренінгу були ознайомлені з концепцією, змістом, вправами для створення доброзичливої атмосфери, продуктивної роботи в групах і методикою викладання  курсу «Вчимося жити разом». Для всіх присутніх були представлені презентації із зазначеної тематики і проведено демонстраційний тренінг. Кожен учасник мав можливість спробувати себе в ролі тренера, вибірково відпрацьовували уроки-тренінги для учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів. Після заняття всі учасники долучилися до обговорення рекомендацій та пропозицій щодо удосконалення розробок занять.

         По закінченню семінару всі його учасники отримали сертифікати та висловили свої рекомендації щодо впровадження курсу  у закладах освіти.