Прес-центр6 грудня 2017, 11:12

Проведено урочистий захід з нагоди Міжнародного дня волонтера.

32 роки тому Генеральна асамблея ООН запропонувала відзначати 5 грудня, як Міжнародний день волонтера. Три  роки тому цей день став особливим в Україні. Тисячі і тисячі добровольців стали на захист своєї Вітчизни у вирішальний для неї час. Молоді і літні, підприємці і робітники, слобожанці і галичани, люди різних переконань зрозуміли, що доля їхньої країни і майбутнє їхніх дітей залежить від них. У перше в 2014 році в Україні згідно Указу Президента України були  відзначені державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня волонтера найактивніші волонтери та волонтерські організації країни.

         У наш час волонтерство стало частиною світогляду українців. Після Революції Гідності фокус цілей змістився з матеріальних на нематеріальні. Перш за все це відбилося у безпрецедентному волонтерському рухові. Згідно з соцопитуваннями, понад 80% громадян вважають волонтерський рух обов'язковою складовою розвитку громадянського суспільства, при цьому майже чверть українців були або є волонтерами. Тобто волонтерство вже стало частиною культури і світогляду української нації.

            5 грудня 2017 року в Новопсковському районному Центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід до  Міжнародного дня волонтера. У заході взяли участь члени Громадської ради при Новопсковській райдержадміністрації, представники профспілкових організацій освіти, культури, представники громадських організацій, органів виконавчої влади та керівництво району.

     Відкрив захід заступник голови райдержадміністрації Олександр Скороход, який зазначив, що волонте́рство, це добровільна безкорисна суспільно значима діяльність, і що волонтерською діяльністю люди займалися з давніх часів. Також    презентував присутнім ролик що таке волонтерство і хто такі волонтери. В ході проведення заходу головою райдержадміністрації Сергієм Бєліком були вручені подяками Новопсковської районної державної адміністрації за активну громадянську позицію спрямовану  на формування патріотичної свідомості, любові  до України, ініціативність та з нагоди  Міжнародного дня волонтера Войтович  Оксані Анатоліївні, вчителю англійської мови, Новопсковської газопроводської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дворній Юлії, учениці 10 класу Новопсковської газопроводської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ковальову Анатолію, учню 8 класу Новопсковської  газопроводської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ковальовій Софії, учениці 3 класу Новопсковської газопроводської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також головою райдержадміністрації Сергієм Бєліком були висловлені слова вдячності волонтерам за їх внесок у безкорисну суспільну діяльність та вручені цінні подарунки.