Прес-центр31 cічня 2019, 10:01

Стартували змагання районної спартакіади серед школярів у 2019 році

30 січня 2019 року у спортивній залі Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи стартували районні змагання серед школярів Новопсковського району та Новопсковської ОТГ «Баскетбольна надія-2019». Цього річ спільні змагання проводяться з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Серію традиційних ігор розпочали дівочі команди 9-11 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. За звання найкращих сьогодні боролися сім команд, у тому числі команда: Риб`янцівської, Новорозсошанської, Новопсковської, Танюшівської, Новопсковської газопроводської, Пісківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. та команда Білолуцької гімназії. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортзалі протягом всіх ігор, а вони проходили за двома підгрупами переможці яких склали дві полуфінальні пари. За результатами емоційних і напружених змагань бронзовими призерами стали учасниці команди Новорозсошанської ЗОШ, срібними призерами змагань стали учасниці команди Риб`янцівської ЗОШ і уже в котре титул чемпіона виборола команда Білолуцької гімназії. Вітаємо переможців, призерів та їх наставників і бажаємо нових спортивних звершень.