Прес-центр3 травня 2017, 11:05

ВІДБУЛИСЯ ВСЕУКРЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

З 18 по 24 квітня 2017 року в м. Славутич Київської області, пройшов  Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років. В змаганнях взяли участь більше 400 спортсменів з усіх регіонів України. У складі збірної команди Луганської області взяли участь і двоє юних важкоатлетів з нашого району Ямпольський В. та  Думанов В. - вихованці тренера Пісківського відділення Луганської спеціалізованої спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Андрущенка Сергія Івановича. За результатами змагань серед юнаків до 15 років у ваговій категорії до 85 кг. Ямпольський Володимир, з поміж 16 суперників посів 4 місце. В змаганнях серед юнаків до 13 років у ваговій категорії  62 кг.+, де змагалося 17 спортсменів, Думанов Владислав здобув перше місце виборовши титул чемпіона. За виховання спортсмена-переможця  та фаховий професіоналізм Андрущенко С.І. було нагороджено грамотою Міністерства молоді та спорту України. Ми вітаємо наших важкоатлетів і тренера з високими спортивними досягненнями і бажаємо міцного здоров’я, натхнення і  наснаги у підкоренні нових спортивних висот.