Прес-центр23 червня 2018, 11:06

Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Вчора на стадіоні «Будівельник» пройшов матч п`ятого туру другої ліги чемпіонату Луганської області з футболу  серед команд  футбольного клубу  «Новопсков» та команди « Олімп» з міста Старобільськ. Під час урочистого відкриття змагань команди привітали голова Новопсковської райдержадміністрації Латишева Л.А. та виконавчий директор  Луганської обласної федерації футболу Сушко Г. М., які нагородили грамотами Макаренко Сергія та Козачкова Ярослава як кращих гравців минулорічного чемпіонату. Також Сушко Г.М. вручив нашій команді від Луганської обласної федерації футболу м’ячі. З перших хвилин гри на полі наші футболісти демонстрували цілеспрямованість та стійкість і за результатами запеклої боротьби в двох таймах футбольна команда «Новопсков»  обігравши суперника з рахунком 4:2 виборола перемогу.  Вітаємо нашу команду з черговою перемогою і бажаємо  успіху у наступних іграх чемпіонату області.