Прес-центр21 серпня 2020, 16:08

Юні важкоатлети Новопсковського району здобули перемогу на Всеукраїнських змаганнях

З 14 по 18 серпня поточного року в м. Скадовськ у складі команди Луганської області вихованці тренера-викладача Пісківського відділення Луганської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву та Новопсковської ДЮСШ Андрущенко Сергія Івановича взяли участь у фінальних змаганнях Всеукраїнського відкритого чемпіонату ГО «ВФСТ «Колос» з важкої атлетики «Хто ти майбутній олімпієць». Всього у змаганнях взяли участь більше 130 юних важкоатлетів з 14 областей України.
За результатами напруженої і завзятої спортивної боротьби мобілізувавши всі внутрішні сили наші важкоатлети гідно виступили на змаганнях. Так, Андрущенко Олексій у ваговій категорії понад 81 кг і Рожков Ігор у ваговій категорії 67 кг посіли перші призові місця, виборовши титул чемпіонів.
У загальнокомандному заліку команда Луганської області також посіла перше місце. Вітаємо юних спортсменів і тренера з вдалими спортивними результатами і бажаємо здоров’я, натхнення і нових спортивних звершень!