Інформація про Центр надання адміністративних послуг

ІНФОРМАЦІЯ

про Центр надання адміністративних послуг при Новопсковській районній державній адміністрації Луганської  області

 

 

З метою створення зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення прозорості та відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади, в Новопсковському районі створений Центр надання адміністративних послуг (далі - Центр).

Діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя мешканців району.

Реформування системи надання таких послуг є важливою складовою забезпечення сприятливого бізнес-клімату, запобігання проявам корупції та усунення різного роду посередництва під час їх надання.

Відкриття Центру надання адміністративних послуг -  це вагомий внесок у реалізацію загальнодержавної політики у сфері розвитку бізнесу, дерегуляції адміністративних послуг та дозвільних процедур,  створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг.

22.11.2013 було прийняте розпорядження голови районної державної адміністрації за №519 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг при Новопсковській районній державній адміністрації Луганської області», затверджене його Положення, Регламент та графік роботи, а також Перелік послуг, які надаються через Центр.

Свою роботу Центр надання адміністративних послуг розпочав 08 січня 2014 року, розташований він на 2-му поверсі  Державного підприємства «Укрпошта» по вул. Українська, 53 селища Новопсков. Площа приміщення складає 71,6  кв.м, з них:  51 кв.м  складає зона обслуговування, в якій розташовано 3 робочих місця,  зона очікування,  архів та побутова кімната.

Центр забезпечений комп’ютерною оргтехнікою, меблями, інформаційними стендами, де розміщені всі необхідні зразки заповнення заяв, нормативно-правові акти, інформаційні та технологічні картки, працює у зручному для населення режимі.

У Центрі створено умови для вирішення   звернень громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, ліквідації будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб виконавчих органів та де здійснюють прийом: 1 адміністратор - з питань надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру; 1 державний реєстратор - з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, 1 державний реєстратор  -з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

         Центр надання адміністративних послуг створений для мешканців району, представників суб’єктів господарювання, які за принципом «єдиного вікна» зможуть отримати 112 адміністративних послуг, консультації та роз’яснення щодо їх отримання.        

 

Поштова  адреса Центру надання адміністративних послуг

при Новопсковській районній державній адміністрації:

92303 вул. Українська буд. 53

смт Новопсков Луганська  область

електронна адреса: cnapnovopskov@i.ua

контактний  телефон: (06463) 21946

 

керівник Центру надання адміністративних послуг, адміністратор

Маслич Раїса Олексіївна

 

Державний реєстратор з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Запорожцев  Сергій  Анатолійович

Державний реєстратор з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Заволодько  Марина  Олександрівна

 

ГРАФІК  РОБОТИ Центру                                ГОДИНИ  ПРИЙОМУ

 

Понеділок, вівторок, середа                        Понеділок, вівторок, середа, п’ятниця

 

з 8-00  до  17-00                                                з 8-00 до 15-00

четвер

з 8-00  до 20-00                                                 четвер   з 8-00 до 20-00

п’ятниця

з 8-00  до  15-45

                                            без  перерви  на  обід

                                     субота,  неділя - вихідні  дні