Прес-центр28 листопада 2019, 14:11

27 листопада 2019 року сектором молодіжної політики, фізичної культури та спорту Новопсковської РДА спільно з відділом освіти Новопсковської РДА та відділом освіти Новопсковської селищної ради були проведені районні змагання з футзалу серед дівочих команд

27 листопада 2019 року сектором молодіжної політики, фізичної культури та спорту Новопсковської РДА спільно з відділом освіти Новопсковської РДА та відділом освіти Новопсковської селищної ради були проведені районні змагання з футзалу серед дівочих команд закладів загальної середньої освіти району та ОТГ. Змагання турніру проводились одразу в двох місцях, так, 6 команд учениць 6-9 класів ЗЗСО І-ІІ ступенів визначали кращих у спортивній у спортивній залі Писарівської ЗОШ І-ІІ ст. а 7 команд учениць 6-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів та команда дівчат Новопсковського професійного аграрного ліцею змагалися у спортивній залі Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи. Всі команди демонстрували цікаву, безкомпромісну та дуже емоційну боротьбу, прагнучи виступити якнайкраще гідно захистивши честь своєї школи. Під час змагань серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів було зіграно 14 напружених ігор за результатами, яких перше місце здобула – команда Риб`янцівської ЗОШ, друге місце посіла – команда Кам’янської ЗОШ, третє місце поділили - команда Білолуцької гімназії та Новопсковського НПАЛ. Між командами загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів було зіграно 10 ігор, призові місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла команда Писарівської ЗОШ, друге місце – команда Павленківської ЗОШ, третє місце виборола команда Осинівського ЗЗСО № 1. Вітаємо переможців, призерів та їх наставників і бажаємо нових спортивних звершень нашим дівчатам, які у складі збірної команди району, візьмуть участь у обласних змаганнях з футзалу, 14 грудня у м. Сєвєродонецьк!