Прес-центр18 жовтня 2017, 16:10

Пройшли районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

18 жовтня на стадіоні «Будівельник» смт Новопсков пройшли районні змагання з футболу серед юнаків 6-9 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів на призи клубу «Шкіряний м’яч». В змаганнях взяло участь близько 90 юних спортсменів, що увійшли до складу 9 команд, у тому числі: команди Донцівської, Закотненської, Рогівської, Писарівської, Осинівської ЗОШ №1, Осинівської ЗОШ №2, Заайдарівської, Булавинівської, Білолуцької ЗОШ І-ІІІ ст.. Ігри проходили за трьома підгрупами, переможці яких змагались у фіналі. Всього протягом змагань було зіграно 12 ігор, за результатами яких третє місце посіла команда Заайдарівської ЗОШ І-ІІ ст., друге місце виборола команда Донцівської ЗОШ І-ІІ ст. і чемпіонами цьогорічних змагань стала команда Рогівської ЗОШ І-ІІ ст. Всі ігри були цікавими, напруженими і дуже емоційними, учасники змагань вкотре довели, що футбол є одним з наймасовіших і найулюбленіших видів спорту в нашому районі. Призери змагань були нагороджені грамотами сектору молоді і спорту та відділу освіти райдержадміністрації. Вітаємо переможців та призерів і бажаємо нових спортивних перемог.