Прес-центр13 березня 2018, 16:03

Результати участі наших спортсменів у обласних змаганнях з греко-римської боротьби.

Минулими вихідними у місті Старобільськ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської  серед молодших юнаків (2003-2004 р.н.) та відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби присвячений 50-річчю Старобільської ДЮСШ. В змаганнях взяли участь близько 120 спортсменів що увійшли до складу 6 команд міст та районів області. Команду Новопсковського району представляли вихованці тренера-викладача Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи Жеребілова Юрія Вікторовича та Ожерела Геннадія Івановича. Під час змагань наші юні спортсмени демонстрували блискучу витримку, добру фізичну і тактичну підготовку. Тож, за результатами напруженої спортивної боротьби більшість членів нашої команди у особистому заліку стали призерами.

Так, у змаганнях чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської бронзовими призерами стали: Тарасенко Данило (в/к 52 кг ) та Дворніченко Арсеній (в/к 48 кг).

Срібні нагороди отримали: Лиховидько Артем (категорія 48 кг), Сухарада Павло (в/к 44 кг),  Бахмут Кирило (в/к 57 кг), Касай Максим (в/к 68 кг).

Чемпіонами змагань стали:  Герасименко Максим (в/к 48 кг) та Білокопит Станіслав (в/к 75).

Гідно позмагавшись у відкритому обласному турнірі, що був  присвячений 50-річчю Старобільської ДЮСШ бронзовими призерами у різних вікових та вагових категоріях стали: Алієв Руслан,  Кузнєцов Олександр, Мамченко Андрій.

Друге місце вибороли: Ткаченко Андрій, Сидоренко Артем, Чібінь Дмитро, Полєнов Мойсей, Потапенко Богдан, Невмивака Ярослав, Сєрьогін Станіслав, Расторгуєв Костянтин, Авар’янов Давид.

Таким чином,  наші спортсмени повернулись додому з 19 нагородами різного ґатунку. Щиро вітаємо юних борців та тренерів з добрим спортивним результатом й бажаємо нових спортивних звершень!