СКОРОХОД Олександр Олексійович - заступник голови Новопсковської районної державної адміністрації

        Народився 23 вересня 1970 року в селі Риб’янцеве Новопсковського району Луганської області.
        Має вищу освіту, в 1997 році закінчив Харківський державний інститут культури за спеціальністю народна художня творчість та отримав кваліфікацію керівника оркестру народних інструментів‚ викладача фахових дисциплін.
        У 2001 році, після закінчення магістратури державного управління Східноукраїнського національного університету, отримав диплом магістра державної служби.
       Одразу після закінчення в 1989 році Сєвєродонецького музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва, працював викладачем з класу баяна Новопсковської дитячої музичної  школи, потім два роки строкової військової служби, після її закінчення в 1991 році повернувся до викладацької діяльності. У вересні 1994 року був призначений на посаду директора Новопсковського районного Будинку культури, в серпні 1995 року переведений викладачем з класу баяна Новопсковської дитячої музичної школи.
         Державну службу розпочав в 2002 році на посаді начальник відділу культури Новопсковської райдержадміністрації, а 14 березня 2007 року призначений на посаду заступника голови райдержадміністрації.
         Одружений. Дружина – Скороход Наталія Миколаївна, 1972 р.н., має доньку.